Pakiet
Firma

Pakiet zawierający projekt Logo oraz zestaw niezbędnych elementów graficznych dla Twojej Firmy.

Zamów Pakiet teraz
projekt Logo, wizytówka, ulotka, teczka ofertowa, kalendarz, koperta DL

Pakiet Firma

Pakiet Firma dedykowany jest firmom chcących odświeżyć lub zmienić swój wizerunek, identyfikację wizualną. Zestaw obejmuje Projekty Logo oraz typowe fizyczne elementy biurowe


Elementy graficzne Pakietu Firma

Logo

Najważniejszy element identyfikacji wizualnej. To znak firmowy sprawia, że Twój biznes jest rozpoznawalny.

Wizytówka

Niezbędny element przydający się w wielu sytuacjach.

Ulotka

Ulotka w formacie A4, A5 lub A6 to wygodny nośnik informacji na temat oferty firmy

Teczki ofertowe

Element służący przechowywaniu różnych dokumentów, w tym tych bardzo ważnych i istotnych. Od teraz Twoi klienci przypomną sobie o Twojej firmie za każdym razem gdy po nie sięgną.

Koperty firmowe w formacie DL

Ważny element wszelkiej korespondencji. Od teraz Wysyłane przez Ciebie listy, faktury, pisma otrzymają profesjonalną oprawę

Kalendarz biurkowy “piramidka”

Najczęściej używana forma kalendarza podczas pracy - teraz z wizerunkiem Twojej firmy. Kompaktowy kształt, mieszczący się na każdym biurku wraz z odczepianymi kartkami na każdy miesiąc.

Elementu pakietu można zmieniać
Projekt kalendarza można zamienić na przykład na projekt plakatu itd. Zrealizujemy każdy pomysł i format. W przypadku zmian projektów na inne formaty lub dodaniu kolejnych, cena końcowa zostanie przeliczona uwzględniając rabat za zakup w pakiecie.

W Pakietach zawsze taniej!
Niezależnie od rodzaju projektu, zamawiając pakiet możemy zaproponować niższą cenę. Oznacza to iż warto zamawiać kilka projektów w pakiecie, zamiast każdy z nich osobno.

Pakiet w promocji to podwójna korzyść!

Cena Pakietu Firma:
od 3500zł

Ponieważ zamawianie w pakiecie przyności korzyści cenowe, cena pakietu w promocji to podwójna korzyść. Zamówienie takie bowiem zawiera jednocześnie dwie obniżki ceny.
Podane ceny są cenami brutto

Pliki źródłowe i inne formaty

Za każdym razem otrzymasz pliki źródłowe swoich projektów. Dzięki temu będziesz mógł edytować wszystko nawet samodzielnie, gdy tylko będą wymagać korekty czy zmiany treści. Razem z plikami źródłowymi zostaną dostarczone wszystkie inne standardowe formaty, gotowe do użycia.

adobe photoshop plik psd adobe illustrator plik ai grafika w formacie pdf grafika w formacie png grafika w formacie esp grafika w formacie tif grafika w formacie svg grafika w formacie jpg

Druk projektów graficznych

Każdy z pakietów zawiera w cenie kontakt z Drukarnią i koordynację zrealizowania wydruku.

Dobieramy najkorzystniejsze oferty drukarni, lecz Klient może wskazać dowolną drukarnie, do której skierowane zostaną projekty lub samemu wysłać projekty i zlecić druk.

Wycena druku i dostawy zostanie dokonana po ustaleniu nakładu oraz wyborze miejsca realizacji druku.

Zamów Pakiet Firma

Skontaktuj się z Nami, doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania


Korzystając z formularza akceptujesz postanowienia zawarte w zakładce "polityka ochrony prywatności"