Firma
Premium

Kompletne rozwiązanie zawierające wszystkie niezbędne elementy identyfikacji w internecie

Zamów Pakiet teraz
Strona internetowa firmowa, grafika facebook instagram, grafika do druku

Pakiet Firma Premium

Firma Premium to kompletne rozwiązanie zawierające wszystkie niezbędne elementy każdego projektu, biznesu. Strona firmowa, z pełnym wsparciem identyfikacji wizualnej w tym Logo, grafik dla Social media oraz podstawowy pakiet projektów do druku.


Strona internetowa, najważniejszy element wizerunkowy Firmy

Strony internetowe, sklepy internetowe e-commerce, blogi

Strona internetowa Twojej firmy

Zaprojektujemy i wykonamy wizytówkę Twojego biznesu w sieci. Strona firmowa oddziałuje na postrzeganie Twojej marki przez potencjalnych klientów. Z Nami stworzysz zachwycającą wizualnie i funkcjonalną firmową stronę internetową.

Profesjonalnie od podstaw do efektu końcowego.

Nie wybieraj drogi na skróty. Zaprojektujemy interfejs graficzny Twojej strony zupełnie od podstaw. Dzięki temu w fazie projektu mamy wpływ na każdy wizualny aspekt gotowej strony. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych rozwiązań, nie używamy żadnych gotowych szablonów. Wszystko po to, aby Strona internetowa była idealnie zoptymalizowana funkcjonalnie oraz technicznie.

Zoptymalizowana pod kątem pozycjonowania w Google

Tworzymy strony internetowe z naciskiem na optymalizację pod kątem pozycjonowania w Google. Szybkość działania oraz pełna kompatybilność z wymogami Google sprawi, że witryna będzie się idealnie pozycjonować w wynikach wyszukiwania.


Elementy graficzne Pakietu Firma Premium

Logo

Najważniejszy element identyfikacji wizualnej. To znak firmowy sprawia, że Twój biznes jest rozpoznawalny.

Grafika na facebook i Instagram

Kompletny Zestaw grafik dla zdjęć profilowych obu portali social media, zdjęcia w tle profilu fanpage oraz kreacja graficzna dla wpisu/posta na facebook i instagram

Wizytówka

Niezbędny element przydający się w wielu sytuacjach.

Ulotka

Ulotka w formacie A4, A5 lub A6 to wygodny nośnik informacji na temat oferty firmy

Teczki ofertowe

Element służący przechowywaniu różnych dokumentów, w tym tych bardzo ważnych i istotnych. Od teraz Twoi klienci przypomną sobie o Twojej firmie za każdym razem gdy po nie sięgną.

Koperty firmowe w formacie DL

Ważny element wszelkiej korespondencji. Od teraz Wysyłane przez Ciebie listy, faktury, pisma otrzymają profesjonalną oprawę

Elementu pakietu można zmieniać
Projekt ulotki można zamienić na przykład na projekt plakatu itd. Zrealizujemy każdy pomysł i format. W przypadku zmian projektów na inne formaty lub dodaniu kolejnych, cena końcowa zostanie przeliczona uwzględniając rabat za zakup w pakiecie.

W Pakietach zawsze taniej!
Niezależnie od rodzaju projektu, zamawiając pakiet możemy zaproponować niższą cenę. Oznacza to iż warto zamawiać kilka projektów w pakiecie, zamiast każdy z nich osobno.

Pakiet w promocji to podwójna korzyść!

Cena Pakietu Firma:
od 8500zł

Ponieważ zamawianie w pakiecie przyności korzyści cenowe, cena pakietu w promocji to podwójna korzyść. Zamówienie takie bowiem zawiera jednocześnie dwie obniżki ceny.
Podane ceny są cenami brutto

Pliki źródłowe i inne formaty

Za każdym razem otrzymasz pliki źródłowe swoich projektów. Dzięki temu będziesz mógł edytować wszystko nawet samodzielnie, gdy tylko będą wymagać korekty czy zmiany treści. Razem z plikami źródłowymi zostaną dostarczone wszystkie inne standardowe formaty, gotowe do użycia.

adobe photoshop plik psd adobe illustrator plik ai grafika w formacie pdf grafika w formacie png grafika w formacie esp grafika w formacie tif grafika w formacie svg grafika w formacie jpg

Druk projektów graficznych

Każdy z pakietów zawiera w cenie kontakt z Drukarnią i koordynację zrealizowania wydruku.

Dobieramy najkorzystniejsze oferty drukarni, lecz Klient może wskazać dowolną drukarnie, do której skierowane zostaną projekty lub samemu wysłać projekty i zlecić druk.

Wycena druku i dostawy zostanie dokonana po ustaleniu nakładu oraz wyborze miejsca realizacji druku.

Zamów Pakiet Firma Premium

Skontaktuj się z Nami, doradzimy w wyborze odpowiedniego rozwiązania


Korzystając z formularza akceptujesz postanowienia zawarte w zakładce "polityka ochrony prywatności"